Kancelaria prawnicza

Piotr Szeja i Wspólnicy
ul. Pańska 73, 00-834 Warszawa tel. 22 652 33 02 fax. 22 654 71 70

Zespół kancelarii

Wspólnikami kancelarii są Radcowie Prawni. Zespół Kancelarii tworzą:

Piotr Szeja – Radca Prawny

wpisany na listę Radców Prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie pod numerem WA-1741 od 1977 r . Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego. Specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym, podatkowym.

Marta Szeja-Dmowska - Radca Prawny

wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie od 2007 r. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2001 r.) aplikant radcowski od 2003 r. - Ukończyła Studia podyplomowe Prawa Francuskiego i Prawa Europejskiego prowadzone przez UW we współpracy z Uniwersytetem w Poitiers we Francji. Specjalizuje się w prawie pracy oraz cywilnym.

Daniel Pietrzak - Prawnik.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w prawie handlowym, cywilnym, administracyjnym, a także w prawie o stowarzyszeniach i fundacjach .

Z Kancelaria Współpracują:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w roku 2001 obronił pracę magisterską na temat: „Przestępstwo kradzieży – zakres kryminalizacji”. W trakcie studiów ukończył także kurs prawa francuskiego i europejskiego prowadzony we współpracy Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Poitiers we Francji. Specjalizuje się w sprawach karnych. W latach 2001-2003 odbywał aplikację prokuratorską w warszawskiej prokuraturze rejonowej, zaś w latach 2003–2007 odbył aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Ewa Sygitowicz – Radca Prawny

wpisana na listę Radców Prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie od 2007 r. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego (2000 r.) Specjalizuje się w prawie handlowym oraz cywilnym.

Andrzej Helsner – Radca Prawny

wpisany na listę Radców Prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach od 1976 r. Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego. Odbył aplikację radcowską w OKA w Katowicach w latach 1974-1976. Prowadzi Kancelarię Radcy Prawnego w Katowicach.